İLAÇLAMA VE DEZANFEKSİYON HİZMETLERİMİZ:
Ev İlaçlama,
Site İlaçlama,
İşyeri İlaçlama,
Fabrika İlaçlama,
Araç İlaçlama,
Haşere İlaçlama,
Böcek ve haşerelere karşı etkili ve kalıcı mücadele temel prensibimiz olmuştur. Sunduğumuz ilaçlama hizmeti garantilidir ve evinizi işyerinizi böcek ve her türlü haşere ve kemirgenden tamamen arındırıyoruz.

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcekler uygun ortam oluşması durumunda hemen her yerde hızla çoğalabilen canlılardır. Doğada milyonlarca farklı böcek türü varken evlerimizde veya bulunduğumuz ortamlarda karşımıza çıkacak böcek türleri genelde sabittir.

FARE İLAÇLAMA

Fareler insanlarla aynı ortamlarda ve evimizde işyerimizdeki daha çok gözden uzak alanları üremek ve çoğalmak için seçerler. Böcekler gibi farelerin de birçok farklı türü vardır ve bunlar bulundukları ortama çok çabuk uyum sağlayabilirler.

EV İLAÇLAMA

Evlerimiz vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz yaşama alanlarımızdır. Bu alanlarda mutfak tuvalet ve banyolar özellikle böcek ve haşereler için uygun yaşama alanlarıdır. Temizliğe önem gösterilmeyen evlerde böceklerin ve farelerin çoğalması ve üremesi malesef kaçınılmaz bir gerçektir.

İŞYERİ İLAÇLAMA

İşyerleri genelde evlerden sonra en çok vaktimizin geçtiği alanlar olduğu için bu alanlarda temizlik yeteri kadar yapılmadığı durumlarda böceklerin ortaya çıktığı ve farelerin çoğalmaya başladığı görülür. Tüm böcek ve fare türleri için birinci derecede yaşama alanları arasında iş yerleri gelir.

GARANTİLİ İLAÇLAMA

Böcek ilaçlama, fare ilaçlama veya haşerelere karşı verdiğimiz tüm ilaçlama hizmetleri garantimiz altındadır. Kullandığımız tüm ilaçlar Tarım Bakanlığından onaylı olup gerekli sertifikaları alınmıştır. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sizin sağlığınızı korumak adına yapılmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ:

Ev Temizliği,

Apartman Temizliği,

Ofis Temizliği,

İşyeri Temizliği,

Fabrika Temizliği,

İnşaat Sonrası Temizliği,

Yangın, Sel vb Afet Sonrası Temizliği,

KURU TEMİZLEME HİZMETİMİZ:

Kardeş İşletmemiz ile sizlerin bireysel ve kurumsal olarak kuru temizleme, yıkama işlemlerinizi yapıyoruz.

Adresten Alım ve Adrese Teslim Hizmetimiz ile sizlerin yanınızdayız.

İKPLUS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Detaylı bilgi için bizlerle irtabata geçerek alabilirsiniz.
bilalozdemir@ikplus.net – 0530 350 42 66
Ara