Çözüm Ortaklığımız

İK PLUS Danışmanlık Hizmetleri olarak yapmış olduğumuz protokoller ile hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlar.

BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

6331 sayılı yasa ile zorunluluk kapsamında olan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Mesleklerde çalışanlar ile sektörün gereksinimleri olan Mesleki Eğitimleri BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ile yapmış olduğumuz protokol ile vermeye yetkiliyiz.

YETKİLENDİRİLMİŞ KURULUŞ

  • MYK tarafından Yetkilendirilmiş
  • TÜRKAK tarafından akredite edilmiş
 • Kuruluşlar arasında en çok yetkiye sahip

Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi ile yapmış olduğumuz protokol neticesinde ÜLKE genelinde Mesleki Yeterlilik belgelendirme süreçlerinde danışmanlık yapmaya yetkilendirildik

ORİON AKADEMİ İLKYARDIM EĞİTİM TİC. LTD. ŞTİ.

Sektöründe uzman ve deneyimli kadrosu ile çözüm ortağımız

  • İlkyardım Eğitimleri
  • Yangın Eğitimleri
  • Arama Kurtarma ve Tahliye Eğitimleri
  • Yüksekte Çalışma Eğitimleri
  • Risk Değerlendirme Raporu ve Acil Durum Eylem Planı
  • Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

İŞ KAPISI

İşKapısı.net; İşverenler ile iş arayan adayları bir portalda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir İnsan Kaynakları sitesidir.

İşKapısı.net firmalara internet üzerinden seçme ve değerlendirme hizmeti sunarken, Adaylara site üzerinde oluşturacakları özgeçmişleri ile iş arama ve kariyerlerini profesyonel olarak yönetme imkânı sunmaktadır.

İşKapısı.net uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile kullanıcılarına güvenilir ve interaktif bir platform sunmayı hedefler.

VIDOPORT.COM

 • EXCEL Kitaplarının Yazarı Ömer BAĞCI ile eğitim fırsatı
 • vidoport.com, iş hayatında, kendisini geliştirmek isteyenlerin ihtiyaç duyduğu İleri Düzey Excel ve MS-Office Programların eğitim videolarının bulunduğu bir online eğitim sitesidir.
 • 13.906+ fazla üyemiz vidoport.com’dan yararlanıyor
 • İKPLUS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ’nden eğitim alan Kursiyerlerimize 1 yıllık vidoport üyelik hediye ediyor.

ARGETÜRK PATENT OFİSİ

Aklınıza, Fikrinize Sahip olun.

Uzman ve Tecrübeli kadrosu ile Patent ve Faydalı Model işlemlerinizi sorunsuzca çözebileceğiniz tek adres

MAVİKEYİF DALIŞ VE CAN KURTARAN MERKEZİ

Mavi Keyif Dalış & Cankurtaran Merkezi adı altında Bursa’ da kurulmuştur. Dalış tutkumuzu sizlerle paylaşıp, sualtının derin güzelliklerini tanıtmak ve yeni dalış tutkunlarını yetiştirmek amacıyla sizlere merhaba dedik. Bizler dalışı hobiden çok tutku ve sualtı canlılığına karşı bir aşk olarak benimseyen, birlikte dalışlar yaparken sosyal aktivitelerle de sık sık bir araya gelen, bünyesinde bulundurduğu profesyonel eğitmen kadrosuyla dalış eğitimleri veren sualtı tutkunlarıyız. İdealler uğruna başladığımız bir macera bizim için Mavi Dünya…

NEWYORK DİL MERKEZİ

6 Ayda akıcı bir şekilde İNGİLİZCE konuşmak ister misiniz?

Fatma ÖZDEMİR ile 6 ayda akıcı İNGİLİZCE konuşmak için geç kalmadınız.

7 kişilik özel sınıflarımızda yerinizi almak ve İNGİLİZCE KONUŞMAK için acele edin.

SAP AKADEMİ

 • Sap Akademinin amacı, bilişim teknolojileri ve SAP Erp ile ilgilenen adayları, bu alanda iyi eğitilmiş ve nitelikli kişiler haline getirmek ve bilişim danışmanlık firmalarını, sanayi ve hizmet kuruluşlarını daha verimli bir seviyeye taşımaktır. Bu sayede, ülkemizin üreteceği teknolojilerin niteliği artacak ve katma değeri yüksek işler ortaya çıkacaktır.

KOÇLUK HİZMETLERİ

Kurumsal Koçluk

Nlp

Hipnoterapi

DAMLA DANIŞMANLIK

Firmamız, insan kaynakları alanındaki sorunları belirleyerek çözüm yolları üretmiş ve bu çözüm yollarını kullanmak üzere sektörde ki yerini almıştır.

Firmamız genç bir kuruluş olmasına rağmen faaliyet gösterdiği alandaki gelişimini günümüz şartlarına paralel olarak hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

Bu gün 50.000 kişiye ulaşan eleman portföyü, ileri teknolojik alt yapısı, bilgili ve özverili çalışanları ile hedefleri doğrultusunda sektördeki hizmetini sürdürmektedir.

1
Merhaba;
Mesajınızı buradan iletebilirsiniz.
Sizlere yardımcı olabilmek için hazırız!
Powered by