Hakkımızda

Biz Kimiz

İKPLUS bünyesinde uzman kadrosunun ve bölgesel çözüm ortaklarının etkin ve koordinasyonlu çalışmaları neticesinde sizlerin ihtiyaç duyduğu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinizde çözüm ortağınız olmaya her zaman hazırdır.

İKPLUS Danışmanlık Hizmetleri 2016 yılında, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini geliştirmek, kaynakların yerinde ve etkin kullanımını sağlamak ve yerel potansiyeli harekete geçirmek suretiyle bölgesel gelişmeyi hızlandırmak, bölgeler arası ve bölge içi gelişmişlik farklarını azaltmak amacıyla sektöre yepyeni bir bakış açısı getirerek kurulmuştur.

Firmamız Kurucusu Bilal ÖZDEMİR 1999 yılından bu yana çeşitli sektörlerde Yönetici olarak görev almış ve bu görevleri bir çok ödül ve terfiler ile taçlandırmıştır.

Neden İK Plus

Değişim biz istesek de istemesek de zaman içinde ve çoğu kez bizden bağımsız olarak gerçekleşir. Beraberinde tehditler ve fırsatlar getirir. Tehditleri fırsatlara dönüştürebilmek, fırsatları görebilmek ve değerlendirebilmek değişikliklere ayak uydurmanın ötesine, değişimin anahtar faktörlerinin süreç içindeki yönelişlerinin, yani değişimin yönlendirilmesiyle mümkün.

Günümüz dünyasında teknolojik gelişim ve küresel rekabetin öncülük ettiği küresel değişim faktörleri, uluslar arası ekonomik dengeleri olduğu kadar iş dünyasının genel çehresini de sürekli bir değişime uğratmaktadır.
Dünün ve bugünün yöntemler, süreçler ve sonuçlarıyla sorgulanması ve geliştirilmesi ile sistemleştirme ve sürekli revizyon, değişimin dinamiklerini yönetmenin temel kurallarıdır. Bu çalışma kuruluş içinde tepe yönetimin ve/veya kurucuların inisiyatifi ile kararlaştırıldıktan sonra “kuruluşun içinde olmayan değişim ajanı / katalizör” rolünü benimseyen bağımsız yönetim danışmanları tarafından örgütlenir ve yönlendirilir. Fikir üretme, planlama ve uygulama desteği ile işletmede var olan potansiyeli güçlendiren ve harekete geçiren yönetim danışmanları, kuruluşun dışındaki kişiler olmalarının avantajıyla mevcut duruma objektif yaklaşabilir ve kuruluşun acil ihtiyaçlarını bağımsız bir gözle teşhis edebilir.

Evet, sözümüz değişmemeyi tabu edinenlere değil demiştik. Ancak değişmeyerek karşılaşmak zorunda kalacağımız kaçınılmaz sona ulaşmadan önce, değişimin öneminden, hissettiğimiz sorumluluk gereği bir kez daha bahsetmek istedik. Değişimin getirdiklerini sürekli gelişim ile karşılayamazsak, maalesef gelecekte var olamayız.

İK Plus olarak kuruluşlarımıza, modern yönetim tekniklerini kullanarak; yönetim etkinliği sağlamaları, bunu kurumsallaştırmaları ve değişimi yönetebilecek bir yapıya kavuşabilmeleri amacına yönelik hizmet sunuyoruz. Oluşan kurumsal birikimimiz ve teknik altyapımızla, kuruluşunuza özel çözümler üreterek, değişim fırtınalarında ayakta kalabilecek daha da önemlisi rüzgarları arkasına alabilecek stratejileri geliştirebilmek için gerekli yöntem ve bilgiyi sağlamak üzere yanınızdayız.

Kurucumuz Bilal Özdemir

Bugüne kadar hedeflerine en iyi şekilde ulaşmayı başaran, her başladığı işe en alt seviyeden başlayan ve çok kısa süreler içerisinde bulunduğu yerdeki en üst konuma kadar çıkabilen, zorlukları kendisine başarının bir armağanı olarak gören, İMKANSIZ diye bir şeyin olmadığına inanan, Pratik zekası ile hızlı çözümleme yapabilen;
Bilal ÖZDEMİR;
Sonuç odaklı olup sorun üretmeyi sevmeyen ve çözüm yolları arayan, TEZCANLI ve bir o kadar da kontrollü, LİDERLİK yönleri güçlü ve her zaman gruplarda YÖNETİMİ elde tutmayı seven İLERİ GÖRÜŞLÜ bir yapıya sahiptir.
İnsanlardan bir şeyler istemek yerine onlara bilgi, belge ve birikimlerini sunar…
1981 Kütahya doğumlu ve bir kız çocuk sahibidir.
1998 yılında profesyonel iş hayatına Gemlik BEM Bilgisayar Eğitim hizmetleri Ltd. Şti.’nde Teknik servis elemanı olarak başlamış,
1999 yılında Teknik Servis Şefi görevine atanmıştır.
1999 yılı Aralık ayında Eskişehir Dağarcık Bilgisayar Ltd. Şti.’nde Satış ve Pazarlama Müdürü,
2000 yılı Ekim ayında Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. Bursa (TOFAŞ) Body Computer sorumlusu,
2003 yılı Mayıs ayında Eskişehir Arçelik A.Ş.Buzdolabı İşletmesi Kalıp Hazırlama sorumlusu,
2006 yılı şubat ayından itibaren Orhangazi Günmak Hidrolik İş Makinaları Ltd. Şti.’nde İdari İşler Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
2008 yılında Günmak Hidrolik İş Makinaları Ltd Şti’nde İnsan Kaynakları Müdürü görevini de üstlenmiştir.
2013 yılı BTSO Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Üyesi ve Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı

2016 yılı İKAYDER (İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği) Başkanı olarak görevlerini yürütmektedir.

Değerlerimiz

Bir Adım Önde

Yenilikçi yapımız ile hep bir adım öndeyiz.

Bilgi Mahremiyeti

Müşterilere ait bilgiler tamamen ‘kişiye/kuruma özel’ kabul edilir ve kendi istek ve izinleri dışında hiçbir şart altında üçüncü şahıslara aktarılmaz

Uygulamaya Yönelik Bilimsel Çalışma

Bilimsel çalışmaları, uygulama amacıyla yapar ve/veya kullanır.

Profesyonellik

İK Plus, girişimcinin coşkusu ile uzmanın bilgisini ve araştırmacının cesaretini kaynaştırır

1
Merhaba;
Mesajınızı buradan iletebilirsiniz.
Sizlere yardımcı olabilmek için hazırız!
Powered by